Official Representation
of TÜV Austria in Ukraine.

icon
04053, Kyiv, Ukraine
Sichovih Strilciv st, 50, of. 2b
on map
icon
Ph: 380 44 344 9526 Fax: 380 44 344 9526

США ОШТРАФУВАЛО TOYOTA НА 180 МЛН. ДОЛАРІВ ЗА ПРИХОВУВАННЯ ЕКОЛОГІЧНОЇ ЗВІТНОСТІ

14 січня Міністерство юстиції США та Агентство з охорони навколишнього середовища США заявили, що Toyota North America погодилася виплатити 180 мільйонів доларів для врегулювання цивільного позову, згідно з яким компанію звинуватили у приховуванні інформації про дотримання Закону про чисте повітря.

У скарзі, поданій до федерального суду Манхеттена, стверджувалося, що Toyota не повідомила, що її автомобілі 2005-2015 років випуску мали можливі дефекти, які могли призвести до порушення Закону про чисте повітря.

Протягом цього 10-річного періоду Toyota нібито затримала подання приблизно 78 звітів з інформацією про дефекти викидів, які потрібно надавати в Агентство з охорони навколишнього середовища США у тому випадку, якщо 25 або більше автомобілів або двигунів одного модельного року мають однаковий дефект у вузлі, пов’язаний з контролем викидів. Спільно ці звіти були пов’язані з мільйонами транспортних засобів на американських дорогах, які тепер можуть мати дефекти, пов’язані з викидами.

Замість того, щоб подавати необхідні форми документи, керівництво Toyota вибірково подало добровільні звіти до регулюючих органів Каліфорнії, які були недостатньо суворими.

Багато із затриманих звітів було розкрито лише у 2015 році, коли деякі з них запізнилися на вісім років. Міністерство юстиції заявляє, що багато зі звітів взагалі не подавалися до 2015 року.

Згідно з Агентством з охорони навколишнього середовища США, звіти, які Toyota не подала, мають вирішальне значення, оскільки вони вимагають від виробників проактивного розслідування дефектів, пов’язаних із викидами.